Co to jest sprostowanie oznaczenia księgi wieczystej

Co to znaczy - sprostowanie oznaczenia księgi wieczystej ? Odpowiedź na pytanie użytkownika

Czytaj więcej...

Czy obowiązkowa jest zmiana adresu w księgach wieczystych ?

Po przeprowadzce zmienił się mój adres do korespondencji. Czy muszę o tym zawiadomić księgi wieczyste ? Przeczytaj odpowiedź !

Czytaj więcej...

Zmiana nazwiska w księgach wieczystych

Po zawarciu związku małżeńskiego zmieniłam(łem) nazwisko. Czy muszę o tym zawiadomić księgi wieczyste i jak to zrobić ? Przeczytaj odpowiedź !

Czytaj więcej...

Jak założyć księgę wieczystą w wyniku wyodrębnienia lokalu ?

Jak założyć księgę wieczystą w wyniku wyodrębnienia lokalu ? Odpowiedź na pytanie czytelnika, wraz z omówieniem wypełnienia wniosku KW-ZAL. Dowiedz się jak złożyć wniosek o wyodrębnienie lokalu.

Czytaj więcej...

Jak wypełnić wniosek KW - ZAD załącznik żądanie w księdze wieczystej ?

Jak wypełnić wniosek / formularz KW - ZAD ? 

Zamieszczam objaśnienie wypełnienia wniosku/załącznika formularza KW - ZAD załącznik żądania w księdze wieczystej. Na dalszych stonach zapoznam Państwa z objaśnieniami poszczególnych pól tego formularza.

Czytaj więcej...

Wniosek o wpis w księdze wieczystej - jak wypełnić ?

Jak wypełnić wniosek / formularz KW - WPIS ? Zamieszczam objaśnienie wypełnienia wniosku KW - WPIS o wpis do księgi wieczystej. Na dalszych stonach zapoznam Państwa z objaśnieniami poszczególnych pól tego formularza.

Czytaj więcej...

Jak wypełnić wniosek KW - OZN oznaczenie działki ?

Jak wypełnić wniosek / formularz KW - OZN ? Zamieszczam objaśnienie wypełnienia wniosku/załącznika formularza KW - OZN oznaczenie działki. Na dalszych stonach zapoznam Państwa z objaśnieniami poszczególnych pól tego formularza.

Czytaj więcej...

Jak wypełnić sprostować błędy w księdze wieczystej ?

Jak sprostować błędy w księdze wieczystej ? Dowiedz się jak sprostować błędy po migracji księgi wieczystej ? Przeczystaj procedurę sprostowania błędów migracji.

Czytaj więcej...